سرمایه پرس

کد خبر: ۴۸۹۹
تاریخ انتشار: ۰۳ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۷:۰۶
رییس اتحادیه فروشندگان میوه و سبزی اعلام کرد که تولید، عرضه و قیمت انواع سبزیجات مصرفی در آستانه ماه مبارک رمضان مناسب است و هیچ مشکلی در این زمینه وجود ندارد.
بازار نیوز - حسین مهاجران اظهار کرد: هم‌اکنون در وضعیتی قرار داریم که تولید انواع سبزیجات به حدی است که هیچ مشکلی نیست و گزارشی از آسیب دیدن تولید یا نبود محصول برای عرضه نیز وجود ندارد بنابراین دلیلی برای تغییر قیمت آن وجود ندارد.

وی با بیان اینکه قیمت انواع سبزیجات در روزهای گذشته هیچ تغییری نکرده است، افزود: هم‌اکنون هر کیلوگرم قیمت سبزی خوراکی از ۱۵۰۰ تا ۲۰۰۰ تومان و هر کیلوگرم سبزی آشی و پلویی از ۸۰۰ تا ۱۵۰۰ تومان است.

به گفته رییس اتحادیه فروشندگان میوه و سبزی، تنها قیمت اسفناج در بین سبزیجات که برای پختن آش مورد استفاده قرار می‌گیرد آن هم در ۱۰ روز اول ماه مبارک رمضان قدری افزایش پیدا می‌کند که البته در صورت کمبود مقطعی این محصول می‌توان از سبزی‌های جایگزین استفاده کرد.

مهاجران گفت: در حال حاضر تنها مشکل در زمینه عرضه و قیمت پیاز است که فقط از شهرستان دزفول تولید و عرضه می‌شود که به زودی و با ورود تولید فلاورجان استان اصفهان بازار میوه و سبزی از این محصول نیز اشباع می‌شود و هم‌اکنون قیمت پیاز سفید شیری کیلویی ۲۰۰۰ تا ۲۷۰۰ و پیاز زرد کیلویی ۱۸۰۰ تا ۲۲۰۰ تومان است.

ارسال به دوستان
نسخه چاپی
اخبار مرتبط
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر: